ریویو پدیا

تصاویر جدیدی از بازی Pokemon Unite منتشر شد


پوکمون کمپانی (Pokemon Company) که در گذشته به معرفی بازی Pokemon Unite پرداخته بود، امروز تصاویر تازه‌ای از آن را در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

بدون شک تاکنون سری Pokemon را تجربه کرده‌اید و یا نام آن را شنیده‌اید. Pokemon Unite نام جدیدترین نسخه‌ی این سری است که پیش‌بینی می‌شود به موفقیت هم دست پیدا کند. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از عناوینی همچون Dota الهام گرفته‌اند. بنابراین اگر از دوست داران عنوان ذکر شده هستید، Pokemon Unite می‌تواند انتظاراتتان را تا حد زیادی برآورده کند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در مورد داستان و تریلر بازی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

تیم سازنده‌ی بازی فوق امروز تصاویری را در اختیار بازی‌بازان قرار داد که از آن‌ها می‌توان به اطلاعات جالبی پی برد. به طور مثال، بازی‌بازان قبل از شروع بازی قادر به انتخاب شخصیت دلخواهشان خواهند بود. همچنین امکان شخصی‌سازی کاراکترها نیز فراهم است. علاوه‌بر آن، تصاویری از شخصیتی قدیمی از این سری به نام Zeraora را هم شاهد هستیم که برخی بازی‌بازان با او خاطرات زیادی دارند. Pokemon Unite قرار است در تاریخی نامشخص برروی کنسول نینتندو سوییچ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد.