ریویو پدیا

تصاویری از گیم‌پلی و منوی بازی FIFA 21 فاش شد


شخصی با نام کاربری FIFA21Betaa، تصاویری از گیم‌پلی و منوی بازی FIFA 21 را در حساب کاربری خود در توییتر فاش کرده است. همراه ریویوپدیا باشید.

نسل جدید کنسول‌های بازی در راه است و همراه با آن، انتظار می‌رود که عناوین مختلف هم مناسب با ویژگی‌های نسل جدید بهبود پیدا کنند و خود را تغییر دهند. نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی FIFA هم از این تغییرات مستثنی نیست و هواداران برای مشاهده‌ی این بهبود‌ها هیجان‌زده هستند. در واقع بازی‌بازان امید دارند تا انتقادات آن‌ها نسبت به مشکلات متعدد FIFA 20 از جمله وضعیت فعلی حالت Career، سرور‌های ضعیف و دیگر موارد جواب داده باشد و با نسخهی اصلاح‌شده‌تری مواحه باشند. با این حساب، تاکنون شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تنها به یک تریلر اولیه بسنده کرده و اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی این بازی را با بازی‌بازان به اشتراک نگذاشته است. با این حساب، اطلاعاتی درباره‌ی این بازی در توییتر فاش شده است.

کاربری موسوم به FIFA21Betaa ویدیویی کوتاه از منوی بازی منتشر و علاوه بر این از تغییرات سیستم آوانتاژ رونمایی کرده است. قطعا تمامی بازی‌بازان با این سیستم آشنایی دارند؛ زمانی که روی بازیکن شما خطایی صورت می‌گیرد، شما می‌توانید تصمیم بگیرید که بازی را ادامه دهید یا ضربه‌ی آزاد را به دست بیاورید. این سیستم اکنون با تغییراتی مواجه شده است و بازی‌باز مدت زمان بیشتری در اختیار دارد که تصمیم بگیرد. علاوه بر این، دکمه‌هایی خاصی برای اعلام خطا در نظر گرفته است و نسبت به سیستم سنتی این بازی تغییر کرده است. شما می‌توانید این تصویر را در قسمت پایین مشاهده کنید.

منوی این بازی نیز تغییرات خاصی به خود ندیده و تنها ترکیب رنگی آن مانند هر سال تغییر کرده است. شما می‌توانید بخش‌های مختلف منوی بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید. این ویدیو واتر مارک ‘FIFA EA Play’ را شامل می‌شود و همین موضوع می‌تواند دلیلی بر صحت این اطلاعات باشد. هر چند مشخص نیست که این اطلاعات بر روی چه کنسولی ضبط شده و به‌صورت اساسی‌تر، چه تفاوت‌هایی بین نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس وجود خواهد داشت؟ این موضوع وقتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که بدانید الکترونیک آرتس این عنوان را به صورت رایگان برای کنسول‌های نسل نهم ارتقا خواهد داد.

بازی FIFA 21 در تاریخ ۸ آبان سال جاری (۹ اکتبر) برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس‌ سری اکس، نینتندو سوییچ، استادیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p