ریویو پدیا

گزارش: رویداد State of Play پلی‌استیشن ۵ احتمالاََ در تاریخی بین ۱۵ تا ۲۱ مرداد برگزار خواهد شد


منبع داخلی مشهور که قبلاََ هم جزئیاتی زیادی از برنامه‌های دو شرکت مایکروسافت و سونی را فاش کرده بود این بار در مورد رویداد بزرگ بعدی آن‌ها صحبت می‌کند و تاریخ احتمالی را با دنبال‌کنندگان خود به اشتراک می‌گذارد. اطلاعات پست شده توسط او تاریخ حدودی مراسم بعدی مرتبط با هر دو کنسول را پیش‌بینی کرده است.

سونی در مقابل شایعه‌های اخیر در رابطه با برگزاری رویداد State of Play در ماه آگست (مرداد/شهریور) سکوت اختیار کرده است. گزارش‌های متعددی به دست ما رسیده که خبر از تمرکز این مراسم برروی عناوین چندپلتفرمی در کنار بازی‌های انحصاری این پلتفرم را به ما می‌دهد. اقای جف گراب (Jeff Grubb)، ویراستار وبسایت معتبر VentureBeat، در توییتی جدید متذکر شد که رویداد موردانتظار احتمالاََ در تاریخی بین ۵ تا ۱۱ آگست (۱۵ تا ۲۱ مرداد) برگزار می‌شود.

البته در برنامه‌ی تنظیم شده‌ی او (تصویر پایین) یک روز نیز برای اکس‌باکس در نظر گرفته شده است که در تاریخی بین ۱۱ تا ۲۲ آگست (۲۱ مرداد تا ۱ شهریور) رخ خواهد داد. وقتی یکی از کاربران در توییتر از او پرسید که آیا State of Play زودتر برگزار خواهد شد، او جواب داد:

در حال حاضر من چنین فکر می‌کنم اما این تاریخ‌ها واقعاََ دقیق نیستند و ممکن است همه چیز در دقیقه‌ی آخر تغییر کند. هیچ چیز قطعی نیست ولی تا حدی برنامه‌ی خود را برای دیدن این رویدادها تنظیم کنید.

مدتی پیش آقای فیل اسپنسر (Phill Spencer) تایید کرد که در ماه آگست اخبار زیادی از اکس‌باکس سری اکس به گوش طرفداران خواهد رسید و رویداد بزرگ بعدی رخ خواهد داد اما سونی هنوز هیچ جزئیاتی را در این باره به اشتراک نگذاشته است.

در حال حاضر هر دو کنسول نسل بعدی، پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس، برای عرضه در تعطیلات امسال در نظر گرفته‌ شده‌اند.

به نظر شما این دو رویداد چه تاثیری برروی مراسم Gamescom خواهند گذاشت؟ کدام یک از این سه رویداد نمایش‌های جذاب‌تری را تدارک خواهند دید؟