ریویو پدیا

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition هم‌اکنون برروی شبیه ساز yuzu قابل بازی است


بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان در حال تجربه‌ی آن هستند. حال به نظر می‌رسد که نرم افزار yuzu، شبیه ساز بازی‌های نینتندو سوییچ، همین حالا نیز می‌تواند این بازی را اجرا کند.

در روز عرضه‌ی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition، حساب رسمی yuzu در توییتر خود تصویری را از بازی منتشر کرد و توضیح داد که این عنوان نقش آفرینی هم‌اکنون برروی این شبیه ساز قابل بازی است:

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در روز عرضه به خوبی برروی yuzu اجرا می‌شود! هنوز مشکلاتی وجود دارند اما ما به سختی در حال کار برروی رفع کردن آن‌ها هستیم.

حال با این‌که تجربه‌ی فعلی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition برروی شبیه ساز ایده آل نیست و بازی مشکلات عملکرد و باگ‌های مختلفی دارد، اما همین که یک بازی بزرگ می‌تواند در روز عرضه برروی شبیه ساز اجرا شود، دستاورد بسیار بزرگی است. در ادامه ما ویدئوی اجرای بازی برروی آخرین نسخه‌ی دسترسی زودهنگام yuzu را برای شما قرار داده‌ایم.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

همان‌طور که مشاهده کردید، بازی در اغلب موارد با نرخ فریم کم‌تر از ۳۰ اجرا شده و موسیقی‌‌های آن نیز با تاخیر و مشکل شنیده می‌شوند. حال باید دید که وضعیت Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در چند ماه آینده به چه شکل خواهد بود. البته جالب است بدانید که نرم افزار Ryujinx، شبیه ساز دیگر نینتندو سوییچ، هم‌اکنون قادر به اجرای بازی نیست.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.