ریویو پدیا

اعتماد و فریب | نقدها و نمرات بازی Mortal Kombat 11: Aftermath


مدتی بعد از انتشار بسته‌ی الحاقی Aftermath برای بازی Mortal Kombat 11، حالا نقدها و نمرات آن منتشر شده‌اند. با بررسی نظرات منتقدان همراه ما باشید.

بسته‌ی الحاقی Aftermath شامل یک بخش داستانی سینمایی جدید با محوریت اعتماد و فریب است. Liu Kang خدای آتش و نگهبان جدید زمان و محافظ زمین، به دنبال تضمین آینده‌ای است که تصور می‌کند. به همین منظور، او مجبور می‌شود از متحدان دور و دشمنان آشنا کمک بگیرد. بازی‌بازان باید تصمیم بگیرند که به چه کسی می‌توانند اعتماد کنند و چه کسی را شکست دهند. سرنوشت این ماجرا به تصمیم بازی‌بازان گره خورده است.

در این بسته‌ی الحاقی، شخصیت‌های قابل بازی جدیدی در دسترس قرار گرفته‌اند. در Aftermath، شیوا (Sheeva) و فوجین (Fujin) بازگشته‌اند و روبوکاپ (RoboCop) برای اولین بار در یک بازی Mortal Kombat حاضر شده است. در ضمن، حرکت‌های پایانی (Finishing Move) کلاسیک هم با این بسته‌ی الحاقی مجددا برگشته‌اند. به این ترتیب می‌توانید از محیط بازی به عنوان سلاح خود استفاده کنید و دشمنانتان را نابود کنید. حرکت‌های پایانی دوستانه هم به بازی اضافه شده‌اند و می‌توانید با مهربانی دشمنانتان را بکشید! محیط‌های جدیدی هم در این بسته به چشم می‌خورند. Kronika’s Keep و Soul Chamber، دو استیج (Stage) جدید بازی هستند و دو استیج محبوب طرفداران یعنی Dead Pool stage و RetroKade، از بازی Mortal Kombat 3، بازگشته‌اند.

Attack of the Fanboy 9/10

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر پادشاه بخش داستانی در سبک مبارزاتی محسوب می‌شود و بسته‌ی الحاقی Aftermath محتوای لذت‌بخش بیشتری هم به آن اضافه می‌کند. اضافه شدن شخصیت‌های جدید مثل Fujin، Sheeva و RoboCop شیرینی بازی را بیشتر می‌کند و همه‌ی طرفداران Mortal Kombat باید آن را تجربه کنند.

Game Informer 8.5/10

با اینکه می‌توانید بخش داستانی بازی را در یک عصر تمام کنید؛ اما Aftermath به شما دید عمیق‌تری از جهان Mortal Kombat از نگاه شخصیت‌هایی که قبل از این چندان به چشم نمی‌آمدند، می‌دهد. با اضافه شدن شخصیت‌های جدید، Aftermath یک بسته‌ی کامل برای هواداران این سری بازی با مبارزات خونین محسوب می‌شود.

God is a Geek 8/10

Mortal Kombat 11: Aftermath داستان بازی اصلی را به خوبی ادامه می‌دهد؛ اما قیمت آن در برابر چیزی که دریافت می‌کنید زیاد است. Fujin و Sheeva بسیار عالی هستند؛ البته RoboCop به خوبی آن‌ها نیست.

DualShockers 8/10

Mortal Kombat 11: Aftermath یک افزونه‌ی واقعا عالی برای یک بازی شگفت‌انگیز است.

IGN 7/10

گوشت زیادی روی استخوان‌های Mortal Kombat 11: Aftermath وجود ندارد تا بتوان از آن به عنوان یک بسته‌ی الحاقی کامل یاد کرد؛ اما دو شخصیت جدید بازی عالی هستند و بخش داستانی کوتاه آن مفرح است.