ریویو پدیا

ناتی داگ به دنبال مقابله با اسپویلرها در توییتر است


یکی از قابلیت‌های آزمایشی توییتر به کمک سونی و ناتی داگ (Naughty Dog) آمده است.

پس از افشا شدن بخش‌های زیادی از بازی مورد انتظار The Last Of Us Part 2 در ماه آوریل، شبکه‌های اجتماعی برای طرفداران این بازی تبدیل به میدان مین شده‌اند. حساب‌های کاربری زیادی دائما در زیر پست‌های ناتی داگ در توییتر پیام‌هایی حاوی اسپویل منتشر می‌کنند. به همین خاطر، ناتی داگ به استفاده از یک قابلیت آزمایشی توییتر روی آورده است.

آخرین توییت تبلیغاتی ناتی داگ، غیرقابل پاسخ (Reply) است. البته هنوز امکان لایک، توییت مجدد (Retweet) و نقل قول (Quote) وجود دارد. در ادامه می‌توانید این توییت را مشاهده کنید:

این قابلیت در حال حاضر در مرحله‌ی آزمایش قرار دارد و تنها برای تعداد کمی از کاربران قابل استفاده است. با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند افرادی که توانایی پاسخ دادن به یک پست دارند را انتخاب کنند؛ به عنوان مثال تنها کاربرانی که صفحه‌ی آن‌ها توسط شخص دنبال می‌شود. به این ترتیب می‌توان از انتشار پیام‌های ناخواسته جلوگیری کرد.

این اقدام، بازخوردهای متفاوتی دربر داشته است. بسیاری از کوتاه شدن دست اسپویل کننده‌ها خوشحال شده‌‌اند و گروهی از محروم شدن سایر افراد ناراحت هستند. البته هنوز را‌ه‌های بسیاری برای این‌گونه فعالیت‌ها وجود دارد. نظر شما درباره‌ی این کار چیست؟ آیا شما هم قربانی اسپویلرها شده‌اید؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.