ریویو پدیا

به نظر می‌رسد طرح Doom Eternal کنترلر اکس‌باکس وان به بازی‌بازان آسیب برساند


اگر از طرفداران طرح‌های فانتزی کنترلرها هستید، می‌توانید از طرح جدید کنترلر اکس‌باکس وان لذت ببرید. این یک کنترلر رسمی Doom Eternal ساخته‌ی شرکت We are Robots به سفارش شرکت بتزدا (Bethesda) است. در حال حاضر تنها بازی‌بازان مقیم نیوزلند و استرالیا می‌توانند این کنترلر را تهیه کنند.

حساب رسمی توییتر استرالیا و نیوزلند بتزدا، جزئیات مربوط به عرضه‌ی یک کنترلر اکس‌باکس وان با طرح Doom Eternal به همراه یک پایه را منتشر کرد. ظاهر این کنترلر دیوانه‌وار به نظر می‌رسد. در بدنه‌ی این کنترلر رنگ‌های سبز و قرمز به کار گرفته شده است اما برجسته‌ترین قسمت آن محل قرارگیری کف دست‌ها محسوب می‌شود. بخشی که به جای اینکه برای قرار‌گیری کف دست راحت باشد، با دندانه‌های نقره‌ای رنگی مزین شده است.

پایه‌ی این کنترلر به رنگ قرمز خونین طراحی شده و نوشته‌هایی به زبان اهریمنی بازی Doom Eternal برروی آن به چشم می‌آید. در مورد این کنترلر باید گفت که بیشتر جنبه‌ی تزئینی داشته و برای قرار‌گیری در کلکسیون‌ها بسیار مناسب است. با این حال توصیه می‌شود از این کنترلر برای بازی استفاده نشود زیرا ممکن است به دست بازی‌بازان صدمه وارد کند.

بازی DOOM Eternal هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی و تحلیل فنی این بازی را در سایت ریویوپدیا مشاهده نمایید.