ریویو پدیا

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered با انحصار زمانی برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر شد


Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered یا همان نسخه‌ی ریمستر شده‌ی بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare 2، هم اکنون به صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ موجود است. هر چند این انحصار زمانی است.

بالاخره شایعات هفته‌های گذشته به حقیقت پیوستند و در حال حاضر می‌توانید Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered برروی پلی‌‌استیشن ۴ خریداری کنید. همچنین بازی برای پیش‌خرید برروی سایر پلتفرم‌ها موجود است. البته نکته‌ی غافلگیرکننده، انحصاری زمانی بودن این بازی برای پلی‌استیشن ۴ است. در حال حاضر می‌توانید این بازی را برروی پلی‌اسیتشن ۴ با وضوح تصویر ۴K و پشتیبانی از HDR بازی کنید.

این طور که اعلام شده است، نرخ فریم بازی برروی رایانه‌های شخصی نامحدود خواهد بود و تنها سخت‌افزار شما آن را مشخص می‌کند. انحصار زمانی بازی برروی پلی‌استیشن ۴، یک ماه به طول خواهید کشید و سپس سایر پلتفرم‌ها هم قادر به تجربه‌ی یکی از نمادین‌ترین بخش‌های داستانی Call of Duty خواهند شد. اگر بازی را همین حالا خریداری کنید، باندل Demo Team Classic Ghost را برای بخش چند نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare دریافت خواهید کرد که اپراتور Ghost را با همان ظاهر سابق در اختیار شما قرار می‌دهد.

محتویات کامل Demo Team Classic Ghost برای استفاده در Warzone و بخش چند نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare

متاسفانه، فعلا خبری از بخش چند نفره‌ی این بازی به صورت ریمستر نیست و این طور که به نظر می‌رسد، با توجه به محبوبیت Call of Duty: Modern Warfare بعید است شاهد آن باشیم.