ریویو پدیا

نام GTA VI در رزومه‌ی کاری یک صداپیشه مشاهده شده است


طبق اطلاعات منتشر شده، اخیراً در رزومه‌‌‎‌ی کاری یک صداپیشه نام بازی GTA VI مشاهده شده است.

از زمان اعلام جدایی اقای دن هاوزر (Dan Houser) از راک‌استار، اوضاع برای این شرکت کمی متفاوت شده است. در طول این مدت، سوالات بسیاری در مورد آینده‌ی این شرکت و تصمیمات آن‌ها در رابطه با بازی‌های آیندشان مطرح شده‌اند. البته تیک تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) به عنوان شرکت مادر راک‌استار، در رابطه با این موضوع خوشبین است؛ اما پاسخ‌گویی به این سوالات مسئله‌ی مهمی محسوب می‌شود. می‌توان تصور کرد که عرضه‌ی بازی GTA VI، قدم بعدی راک‌استار خواهد بود. با وجود این که تاکنون شایعات بسیاری درباره‌ی آن منتشر شده، اما به نظر نمی‌رسد که این بازی در آینده‌ی نزدیک معرفی شود.

براساس اطلاعات و شواهد منتشر شده، عنوان GTA VI همچنان مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند. به‌تازگی نام این بازی در رزومه‌ی کاری یک صداپیشه‌ی مکزیکی به نام خورخه کانسخو (Jorge Consejo) مشاهده شده است. به نظر می‌رسد که وی صداپیشگی نقش شخصی به نام مکزیکی (The Mexican) را برعهده دارد. طبق این مستندات،  مراحل ضبط صدای این شخصیت در سال ۲۰۱۸ به پایان رسیده و این موضوع نشان می‌دهد که بازی حداقل از آن زمان در دست توسعه بوده است. البته به طور کلی، کارهای مربوط‌ به ضبط صدا موردی نیست که در اوایل بخش‌های تولید یک اثر انجام شود.

این صداپیشه تاکنون نام بازی GTA 6 را از رزومه‌ی خود حذف نکرده است. در همین راستا، تصویر رزومه‌ی این صداپیشه منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده بفرمایید. کانسخو در توییتر با سوالات فراوانی در رابطه با این بازی مواجه گردید؛ اما وی توضیح داد که به علت برخی قوانین در قرارداد کاری‌اش، قادر به اظهار نظر در این خصوص نخواهد بود.

تصویر رزومه‌ی کاری این صداپیشه

پیش‌تر نیز نام بازی GTA VI در رزومه‌ی کاری یکی از کارمندان شرکت راک‌استار مشاهده شده بود. با این حال، عنوان GTA V پس از گذشت سال‌ها همچنان به فروش عالی خود ادامه می‌دهد و بر اساس آخرین آمار، بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه از این بازی در سراسر جهان به فروش رفته است.