ریویو پدیا

شایعه: شخصیت Ash Williams به بازی Mortal Kombat 11 اضافه خواهد شد


سازندگان سری بازی Mortal Kombat یعنی استودیوی ندررلمز (NetherRealms) از سال ۲۰۱۱ و با عرضه‌ی نهمین نسخه از این سری، شروع به آوردن شخصیت‌های مختلف از دنیای سینمایی هالیوود کردند و شخصیت Freddy Krueger نیز اولین شخصیتی بود که به عنوان یک بسته الحاقی به این بازی اضافه شد. در Mortal Kombat X نیز شاهد حضور شخصیت‌هایی مانند Predator، Alien و قاتل معروف سری‌ فیلم‌های Friday 13 یعنی Jason Vorhees بودیم. در جدید‌ترین نسخه از این سری یعنی Mortal Kombat 11 نیز تاکنون شاهد حضور شخصیت‌هایی نظیر Spawn، Terminator و Joker بوده‌ایم و به نظر می‌رسد که به زودی شاهد اضافه شدن شخصیت Ash Williams از سری فیلم‌های Evil Dead به این بازی خواهیم بود.

به تازگی در ایمیلی که به مناسبت عرضه‌ی شخصیت Spawn ارسال شده است، نام Ash و فیلم Army of Darkness به وضوح به چشم دیده می‌شود که احتمالپیوستن این شخصیت به لیست مبارزین بازی Mortal Kombat 11 را افزایش داده است. البته بازیگر این شخصیت یعنی بروس کمپبل (Bruce Campbell) بار‌ها در گذشته این مساله را تکذیب کرده است، اما به نظر نمی‌رسد که ذکر شدن نام این شخصیت و فیلم Army of Darkness به عنوان یک علامت تجاری برای بازی Mortal Kombat 11 بی دلیل بوده باشد.

سازنده و خالق بازی Mortal Kombat 11 اعلام کرده است که پشتیبانی از این بازی ادامه خواهد داشت و قطعا شخصیت‌های جدیدی به این بازی اضافه خواهند شد. بعد از این‌ حجم از لو رفتن‌ها و اطلاعات خیلی شوکه‌کننده نخواهد بود که حضور این شخصیت دست اره‌ای را در این سری بازی ببینیم.