ریویو پدیا

آخرالزمان به روایت جنون | نهمین قسمت مجله ویدئویی ریویوپدیان؛ ویژه نوروز


سلام به همه‌ی ریویوپدیایی‌ها. امیدوارم حالتان خوب باشد و اولین روزهای بهاری را گرم و پربازی سپری کنید. نوروز ۱۳۹۹ با قسمت ویژه‌ی آیتم ویدئویی جدید «ریویوپدیان» در خدمت شما هستیم. در قسمت ویژه‌ی ریویوپدیان علاوه بر معرفی بازی‌های جدید و تاریخ انتشار آن‌ها، مروری بر رازها یا نکاتی خواهیم داشت که در این بازی‌ها پنهان هستن. با ما همراه باشید.

آیتم ریویوپدیان حدود هفت ماه پیش کار خود را آغاز کرد و در این مدت سعی بر این داشتیم تا بتوانیم مجموعه‌ای از بهترین مطالب و محتویات را با بالاترین کیفیت ممکن به شما کاربران و همراهان همیشگی ریویوپدیا ارائه دهیم. همان طور که می‌دانید در روزهای نخست سال ۱۳۹۹ هستیم و اوقات بسیاری را در خانه سپری می‌کنیم. نظر به استقبال همیشگی شما ابتدا در نظر داشتیم تا قسمت جدید مجله‌ی ویدئویی ریویوپدیان را در اسفند ماه منتشر کنیم اما در نهایت با مشورت و همکاری تیم ریویوپدیا، تصمیم بر این شد تا در قسمت جدید ریویوپدیان، آیتم‌های جذاب و ویژه‌ای را در نظر بگیریم و قسمت جدید آن را در نوروز ۱۳۹۹ خدمت تمام شما کاربران و همراهان همیشگی ریویوپدیا تقدیم کنیم.

در این شماره چه خواهید دید :

کامینگ: این آیتم به معرفی و نمایش کوتاه بازی‌هایی اختصاص داره که قرار است در آینده منتشر شوند و شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید قرار است طی روزها یا هفته‌های آینده چه بازی‌هایی عرضه شوند. در قسمت نهم به طور ویژه و اختصاصی به بررسی بازی‌هایی می‌پردازیم که در سال ۲۰۲۰ و یا اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد.

نیم‌نگاه: این بخش به مقالات برتر و همچنین پیش‌نمایش اختصاصی و ویدئویی از بازی‌های آینده اختصاص خواهد داشت. در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به سری  محبوب Far Cry که دوست عزیر و سردبیر محترم بخش تحریریه یعنی جناب آقای سعید آقابابایی به صورت کوتاه به تحلیل و بررسی این سری خواهد پرداخت. این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

گیم‌فکت: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حال تجربه‌ی بازی ویدئویی خاصی هستید اما در عین حال سعی دارید تا با مراجعه به وب‌سایت‌هایی نظیر یوتیوب و مشاهده ویدئوهایی در این رابطه از رازها و نکات مخفی آن‌ها سر در آورید اما دیگر لازم نیست زیرا در این بخش قصد داریم تا در هر شماره به طور خلاصه و مفید به بررسی نکات مخفی، رازهای پنهان و همچنین ایستر‌اگ‌های موجود در بازی‌های ویدئویی بپردازیم. حدس بزنید شماره‌ی نهمین به چه بازی اختصاص دارد؟ در شماه هفتم قصد داریم تا مروری داشته باشیم بر مهم ترین و جذاب ترین نکات یا رازهایی که در بازی‌ Rage 2 شاهد آن ها بوده‌ایم؛ پس این بخش جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شصت ثانیه: در بخش شصت ثانیه، به طور کوتاه و مختصر و در مدت زمان یک دقیقه مروری خواهیم داشت بر مهمترین اخباری که طی ماه گذشته منتشر شده‌اند. اگر به هر دلیلی موفق به پیگیری اخبار مربوط به بازی‌های ویدئویی نشده‌اید، این بخش می‌تواند شما را از مهم‌ترین اخبار روز مطلع سازد.

ویدئوفان: در آخرین بخش از آیتم ویدئویی ریویوپدیان ترکیبی از بازی و سرگرمی را در یک قالب شاهد خواهیم بود. در این بخش نگاهی خواهیم داشت به ویدئوهای جالب از بازی‌های ویدئویی البته با کمی چاشنی طنز  و البته در انتها نیز نگاه کوتاهی داریم بر ویدئو‌های ارسالی شما.

قسمت نهم آیتم ویدئویی ریویوپدیان ویژه‌ نوروز تهیه شده و بر همین اساس با محتوایی متفاوت نسبت به سایر قسمت‌ها در خدمت شما هستیم . این قسمت حدودا یک ساعت زمان دارد و دلیل حجم بالای  شما می‌توانید نهمین قسمت از این آیتم ویدئویی جذاب را در قسمت پایین مشاهده کنید. همچنین شما قادر هستید تا با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام ریویوپدیا، تمام اپیزودهای منتشر شده از ریویوپدیان به همراه آیتم‌های ویدئویی جذاب دیگر را نیز مشاهده کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات گرم شما هستیم:

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD