ریویو پدیا

تصویر جدیدی از بازی لغو شده‌ی Star Wars 1313 منتشر شد


در سال ۲۰۱۲ میلادی، شرکت لوکاس آرتس (Lucas Arts) بازی جدیدی از مجموعه‌ی Star Wars را تحت عنوان Star Wars 1313 معرفی نمود. با این حال پس از آن که شرکت دیزنی (Disney) لوکاس آرتس را خریداری کرد، روند ساخت Star Wars 1313 متوقف و پس از مدتی این بازی به طور کامل لغو شد. حال به‌تازگی تصویر جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است.

این تصویر جدید توسط کاربری به نام LifeByTheSword از وب‌سایت Reddit منتشر شده است. این تصویر نمایی از گیم‌پلی بازی Star Wars 1313 را نمایش می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از این بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

در عنوان Star Wars 1313، بازی‌بازان در یک دنیای تاریک نقش یک شکارچی جایزه‌بگیر را برعهده داشتند. بازی‌بازان در این بازی می‌توانستند از سلا‌ح‌های مختلفی برای از بین بردن دشمنان استفاده کنند و در عین حال به کشف حقیقت در مورد یک توطئه‌ی جنایی بپردازند. طبق اطلاعات و تریلرهایی که در آن زمان منتشر شده بود، گیم‌پلی این بازی براساس مبارزات سریع و استفاده از مهارت‌های انسانی  مختلف و نیروی ماورالطبیعه استوار بود. این عنوان با استفاده از موتور Unreal Engine 3 توسعه یافت و برای عرضه برروی کنسول‌های نسل حاضر و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده بود.

از زمان لغو شدن بازی Star Wars 1313 تاکنون، سه بازی دیگر از دنیای Star Wars منتشر شده است. این بازی‌ها شامل نسخه‌ی اول و دوم سری Star Wars: Battlefront و عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order هستند.