ریویو پدیا

اولین تصویر از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد


استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد (GSC Game World) در سالگرد ۱۳ سالگی عرضه‌ی بازی S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl، اولین تصویر از عنوان S.T.A.L.K.E.R. 2 را منتشر کرد. این توسعه‌دهنده در بیانیه‌ای اعلام کرد که این نسخه از همه‌ی داستان‌ها و مادهایی که طرفداران این مجموعه در طول سال‌های اخیر خلق کرده‌اند، الهام گرفته است.

بخشی از بیانیه‌ی استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد:

۱۳ سال پیش در چنین روزهایی، ما بازی S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl را منتشر کردیم. از آن زمان، میلیون‌ها نفر از بازی‌بازان به تجربه‌ی این عنوان و دنباله‌‌های آن پرداختند. آن‌ها رازهای مختلف منطقه‌ی چرنوبیل را کشف، بر چالش‌های مختلف غلبه، با هیولاهای گوناگون مبارزه کردند و به گروه‌های مختلفی پیوستند. شما بازیکنان در این بین به استاکرهای واقعی تبدیل شدید.

قسمت دوم از مجموعه‌ی S.T.A.L.K.E.R بلندپروازانه‌ترین پروژه‌ی ما خواهد بود. این میراث افسانه‌ای همچنان زنده است.

در ادامه می‌توانید اولین تصویر منتشر شده از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 را مشاهده بفرمایید.

همچنین این استودیو وعده داده است که تا اواخر سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری از S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر خواهد شد. مدت زمان زیادی از ساخت این بازی می‌گذرد. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۰ میلادی معرفی شد؛ اما به دلیل بروز برخی مشکلات در سال ۲۰۱۲ روند توسعه‌ی آن لغو گردید. استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد در ماه می سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که ساخت نسخه‌ی دوم S.T.A.L.K.E.R مجدداً آغاز شد. در اوایل سال جاری میلادی نیز تایید شد که برای توسعه‌ی این بازی از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 استفاده شده است. انتظار می‌رود در ماه‌‌های اطلاعات بیشتری در خصوص این بازی منتشر گردد.