ریویو پدیا

تصاویری از شخصیت Goku بازی Dragon Ball FighterZ منتشر شد


استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز تصاویری از شخصیت Goku بازی Dragon Ball FighterZ را در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد این تصاویر باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Dragon Ball آشنایی داشته و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. یکی از جدیدترین نسخه‌های این سری Dragon Ball FighterZ نام دارد که با سبک مبارزه‌ای خود توانست عده‌ی زیادی را جذب کند. بندای نامکو نیز هر چند وقت یک بار به انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی می‌پردازد تا رضایت هواداران جلب شود. ماه گذشته شخصیتی به نام Kefla به بازی اضافه شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) و بندای نامکو به ترتیب ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

طبق اخبار جدید پیرامون Dragon Ball FighterZ، بسته الحاقی جدید این بازی بهار امسال عرضه خواهد شد که شخصیتی به نام Goku را به آن اضافه می‌کند. در پایان می‌توانید تصاویر مربوط به این شخصیت را مشاهده کنید. بازی مذکور هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.